Karavan

En İyi Off-road Kamp Römorku: Bruder EXP-4

Bruder EXP-4, yeni inanılmaz bir off-road kamp römorkudur. Avustralya'da tasarlanan ve inşa edilen Bruder EXP-4, tamamen hava geçirmez bir şasini ve 17 inç alaşım jantlarıyla sağlam bir yapıya sahiptir. 

Arkasında Kendi Garajı Olan İnanılmaz Lüks Karavan

Bu büyüleyici karavanın adı VARİO Perfect Sh + Platinum Edition Motorhome’dur. Karavanı benzersiz kılan şeylerden biri, üç akslı bir Mercedes şasisi üzerine inşa edilmiş olmasıdır. 

Size Parti Alanı Sağlayan Modern Kamp Karavanı

Kamp yapmak son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Bu inanılmaz kamp römorku bu aktiviteyi farklı bir boyuta taşıyor. 

Aldıkları Kamyonu 25 Bin Dolara Eşsiz Bir Eve Çeviren Çiftin Müthiş Evi

25 bin dolar ödeyip satın aldıkları kamyonun içini yenileyip muhteşem bir eve çeviren çiftin kamyonun içinde yaptıklarına ve müthiş ayrıntılara inanmakta güçlük çekeceksiniz! İşte kamyonun son hali!

Dağlık Alanlarda Kullanabileceğiniz Pratik Bir Karavan

Incredible Tiny Homes adındaki bu şirket, size dağlık alanlarda kullanabileceğiniz ucuz ve konforlu evler sunuyor. 10x24 boyutlarında yapılmış olan bu karavanda sazdan yapılma bir çatı bulunuyor. İçinde bir ocak, buzdolabı, banyo, mutfak ve iki kişinin rahatça yatabileceği bir çift kişilik yatak bulunan bu karavanda isteseniz özel ofisiniz olarak kullanabileceğiniz bir bölme de mevcut.

1.7 Milyon Dolar Değerindeki Bu Özel Tasarım Araç İle İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz

EarthRoamer adı verilen bu şirket, geleneksel karavan modellerinden ziyade çok daha özel ve güçlü bir model tasarladı ve adına XV-HD adını verdi. 

Okul Otobüsünden Bağımsız Çalışabilen Karavana

Eski bir okul otobüsünü alıp yepyeni bir eve çevirmiş olan Rachel, yaptıkları evin içinde 3 yıldır yaşadıklarını ve Amerika’nın yarısını gezdiklerini söyledi. Tam olarak bağımsız yaşayabilmeleri için evde ihtiyaç duyulabilecek her şey bu evde de mevcut.

Ev Sahibi Kirayı Artırınca Otobüse Taşınan Çiftin İlham Veren Hikayesi

Ev sahibi kirayı artırdığında daha fazla düşünmeyen ABD'li çift, yaşamlarını değiştirecek bir şeye karar verdiler! Ve aldıkları bu karar sonrasında çok daha mutlu olduklarını fark ettiler. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu genç Amerikalı çiftin alınması zor kararını ve haberimiz hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz. Siz olsanız bu kararı verebilir miydiniz?

Eski Bir Römorktan Çevrilen Eşi Benzeri Olmayan Karavan

Eskiden at taşımacılığında kullanılmış olan bir römork olan, fakat doğru ellerin yönetiminde bambaşka bir yapıya dönüşmüş olan bu özel yapım ev yaklaşık 26.000 $ değerinde. 

Eski Pikap ile Yapılan Yürüyen Kulübe

Alaskalı bir kaşif olan Tim Johnson, 1996 model Ford F-350 model arabasının arkasına kütüklerden yapmış olduğu küçük bir kulübe yaptı. 

Retro-Şık Tasarımıyla, Orta Çağ Modernliğinde ‘Draper’ Karavanı

Eğer ‘Mad Man’ televizyon programının ve minik evlerin bir hayranıysanız, bu karavan sizin bir karavandan beklediğiniz her şeyi karşılayacaktır. Land Ark RV şirketi, retro şık bir tema tasarladı ve onu Mad Men’in Draper karakterinin davranışları ve özellikleriyle kombinledi. 

Ay Ejderhası

Zyl Vardos isimli bir inşaatçı inşa ettiği evlerle ünlü olmuş durumda. Kuzey Amerika, Meksika ve Kanada gibi ülkelere satış yapan Zyl ayrıca American Tiny House Association’un kurucu üyesi. 

Karavan Ev Modası

Lancaster’da bulunan bu evler tıpkı konteyner ev dizaynları gibi yenilikçi bir dizayna sahip. Satın alacak kişiye çiftlik evi veya modern ev gibi konseptler sunan bu evler genellikle tekerlekler üzerine inşa edilip dışarıdan bakınca ilginç ve şık bir tasarım sahip.

Seyahatlerin İçin Portatif Tuvalet

Issız bir yerde bile olsak halletmemiz gereken bazı ihtiyaçlarımız vardır ve tuvalette onlardan biri. Merak etmeyin, yalnıza bu portatif tuvaleti tekerleğinize tutturarak tuvalet sorununu çözebilirsiniz.

Okul Otobüsünden Rahat Bir Eve Dönüşen Karavan

Bu 1998 model Thomas okul otobüsü gezmeyi çok seven bir çift tarafından muazzam bir eve dönüştürülmüş. Giriştikleri bu yolda karşılaştıkları bütün zorlukları kayıt altına alan çift, Going Boundless adını verdikleri İnstagram sayfasında bir de belgesel yayınlamış. İki kişi için yapılmış olan bu otobüs evde günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut.

Çatısında Bir Sandal Olan Bu Karavan Kampların Yeni Gözdesi!

Doğada kamp yapmak isteyen macera ruhlu kampçılar için birçok farklı dizaynda karavan mevcut fakat bu karavanı diğerlerinden ayıran bir özellik var! 

Köpeğiniz İçin Kamp Karavanı Kulübesi

Herkes maceralı bir karavan deneyiminin hayalini kurar, köpekler de öyle! Hayran olunası tarzı ile bu köpek kulübeleri evcil hayvanınıza güzel tasarımlı, konforlu bir alan sunar. Şimdi sıra yola çıkmakta!

Karavan yoksa arka koltuk yatak oluyor

Gezmeyi çok seviyorsunuz ama bütçeniz elverişli değil ve bir arabanız var veya araba kiraladınız. İşte bu gibi durumlar için süper bir çözüm şişme bir yatak ile arabanızın arka koltuğunda uyuyabilirsiniz. Sizin için konfor değil gezmek önemliyse bu fikir çok hoşunuza gidecek. 

Ev sahibine kızarak, satın aldıkları otobüste yaşayan mutlu çift

Gürcistan’da yaşayan Julie and Andrew Puckett çifti, ev sahibinin kirayı artırma kararı sonrası oturdukları daireden ayrılmaya karar verdi. Ardından “Mavi Kuş” olarak bilinen eski bir okul otobüsü aldılar ve Taş Dağı ormanlarına yerleştiler. Yaşamlarına yön veren “minik, taşınabilir ve modern” görüşü doğrultusunda da, yeni yaşam alanlarını tasarladılar. Ve ortaya bu görüntüler çıktı… 

Motosikletler İçin Karavan Bölmesi

Birçok farklı tasarım ve özellikte karavanlar görmekteyiz ama bu motosikletlere adapte edilebilen küçük karavanlar bizi bambaşka boyutlara götürüyor.

1996 Ford F-350'ye Tekerlekli Ahşap Kabin Yaptı

Alaskalı bir kaşif olan Tim Johnson, 1996 model Ford F-350 model arabasının arkasına kütüklerden yapmış olduğu küçük bir kulübe yaptı.