Kamp

Şişme Tente ile Bailey Discovery D-2 Kamp Karavanı

Doğa ile iç içe olmayı seven insanlar için kamp, hayatlarındaki vazgeçilmez şeylerden biridir. Bu insanlar bazen çadırlarını alır kendilerini doğaya atarlar, bazen ise karavanlarıyla doğa yolculuğuna çıkarlar. 

Bu 3 Kişilik Katlanabilen Kamp Sandalyesi İle Kamplarınız Artık Daha Keyifli

Kamp yapmak dışarıda yapılabilecek en güzel aktivitelerden biridir ve hepimiz doğaya doğru yaptığımız bu kısa gezintilerimizden olabildiğince keyif almak isteriz. Bu 3 kişilik katlanabilen kamp sandalyesi ise kampların en büyük sorunlarında biri olan oturma sorununa bir çözüm getiriyor.

Orman Evleri

Emekli olduktan sonra sakin bir köy evine taşınıp yaşamak. Belki de hepimizin hayali. Fakat iki Japon kadın bu hayali bir üst seviyeye taşıdı. Bu iki Japon Fiji Dağının yakınlarındaki Shizuoka adlı yerleşime “Jikka” adı verilen küçük kulübeler inşa ettiler ve böylece bir yaşam alanı oluşturdular. Bu yaşam alanı içinde geeniş bir yemek alanı, restoran olarak hizmet veren bir bina ve tam donanımlı kulübelerden oluşuyor. Ayrıca her yere tekerlekli sandalye ile de ulaşılabilmesi bu bölgeyi yaşlılar için de harika bir yer haline getiriyor. Kısaca iki Japon’un Shizuoka’da kurdukları bu yeni yerleşim her yaştan insan için bir huzur noktası.

Eylem Fikrinden Kamp Çadırına Dönüşen Damla Çadırlar

Doğa aktiviteleri denince ilk akla gelenlerden biridir doğada kamp yapmak. Peki ya sadece çalıların veya taşların arasında değil de aynı zamanda ağaçların üstünde de kamp yapabileceğinizi bilseydiniz ne düşünürdünüz? 

Seyahatlerin İçin Portatif Tuvalet

Issız bir yerde bile olsak halletmemiz gereken bazı ihtiyaçlarımız vardır ve tuvalette onlardan biri. Merak etmeyin, yalnıza bu portatif tuvaleti tekerleğinize tutturarak tuvalet sorununu çözebilirsiniz.

Balıkçılar İçin Çadırlı Platform Raptor Platform XL

Raptor Platform XL hem doğada geceleyim, çadırda kalayım hem de balık tutma zevkimden ödün vermeyeyim diyenlerin fazlasıyla ilgisini çekecek cinsten bir platform.

Bu Yeni Tasarım Şişme Yatak Tam Size Göre

AirBedz adı verilen bir şirketin özel olarak tasarladığı 30 santimetre kalınlığında olan bu şişme yatak ile gittiğiniz her yerde pickup aracınızın arkasında konforu tadabilirsiniz. 

Çatısında Bir Sandal Olan Bu Karavan Kampların Yeni Gözdesi!

Doğada kamp yapmak isteyen macera ruhlu kampçılar için birçok farklı dizaynda karavan mevcut fakat bu karavanı diğerlerinden ayıran bir özellik var! 

Kampçıları Sevindirecek Buluş

Kamp yapmak gittikçe büyüyen popüler bir aktivite oldu. Dinlenmenin en iyi yollarından birisidir kamp. 

Karavan yoksa arka koltuk yatak oluyor

Gezmeyi çok seviyorsunuz ama bütçeniz elverişli değil ve bir arabanız var veya araba kiraladınız. İşte bu gibi durumlar için süper bir çözüm şişme bir yatak ile arabanızın arka koltuğunda uyuyabilirsiniz. Sizin için konfor değil gezmek önemliyse bu fikir çok hoşunuza gidecek. 

SUV’nizin Bagajına Monte Edebileceğiniz Devasa Çadır

Diğer türlerinden çok daha farklı olan bu çadır, kurulumu yapılırken herhangi bir direğe ihtiyaç olmaması sebebiyle çok kolay bir kurulum sağlıyor.