Alışveriş

Parlayan Kamp Halatları

Bu çadır ipleri geceleri parlayabilir ve bu da karanlıkta çadırın ipine takılıp düşme riskini ortadan kaldırır. Sıkı bir kampçıysanız, geceleri çadırınızın etrafında dolaşırken sıkıntı yaşamış olmalısınız. Çadırı ayakta tutan tüm ipleri fark etmek mümkün değil. Buna katlanmak zorunda değilsiniz, sizi zahmetten kurtaracak, özellikle çadırlar için tasarlanmış karanlıkta parlayan ipler var.

Balık Tutmanın Farklı Bir Çeşidi

Balık tutmayı seven insanlar için tasarlanmış muhteşem bir jet ski ile tanıştıracağız. Bir Jet-Ski şirketi olan SeaDoo, jet ski sürme keyfi ve balık tutma keyfini bu yeni ürünüyle birleştiriyor. 

Bu Şişirilebilir Kamp Çadırı İle Denizde Kamp Yapın!

Kamp yapmak için tercih edebileceğiniz binlerce yer mevcut. Bir ormanda, çölde, dağın zirvesinde veya karada herhangi bir yerde çadırınızı kurabilirsiniz. 

Bu Şişme Botun Üzerinde Keyif Yapabileceğiniz Bir Hamak Var!

Frontgate tarafından yapılan bu şişme bot üzerinde bulunan hamağı sayesinde size tarif edilemez bir deneyim sunuyor. İsterseniz botun üzerinde güneşlenebilir, veya botun içine entegre edilmiş hamağa atlayarak vücudunuz yarı denizde olacak şekilde keyif yapabilirsiniz.

3’ü 1 Arada Olan Bu Sandalye Maceralarınızın Vazgeçilmezi Olacak

Bu yenilikçi kamp sandalyesinin adı The Voyager, ve en büyük özelliği sadece rahat bir sandalye olmakla kalmayıp, büyük bir çanta ve soğutucu görevini de görebilmesi. 

Bu 3 Kişilik Katlanabilen Kamp Sandalyesi İle Kamplarınız Artık Daha Keyifli

Kamp yapmak dışarıda yapılabilecek en güzel aktivitelerden biridir ve hepimiz doğaya doğru yaptığımız bu kısa gezintilerimizden olabildiğince keyif almak isteriz. Bu 3 kişilik katlanabilen kamp sandalyesi ise kampların en büyük sorunlarında biri olan oturma sorununa bir çözüm getiriyor.

Baloncuk Çadır

Kamp hayatınıza yeni bir heyecan katmaya ne dersiniz? Tabii ki evet! Kim istemez ki? Bu yeni tasarım baloncuk çadırları yapacağınız kamplara bambaşka boyutlar kazandıracak. Adeta bir otel odasının konforunda bu çadırlarla daha önce benzeri görülmemiş deneyimler yaşayacağınızdan eminiz!

Karanlıktan Korkanlara Harika Bir Haber

Çoğumuz için karanlık demek görünmeyen düşmanlar ya da yaratıklar demektir. O yüzden de karanlık en çok korkulan şeylerden birisidir. Ancak ışıldayan bitkiler sayesinde artık korkmanıza gerek kalmıyor. LED ışıkla çalışan akrilik yaprakları vardır, tabandan bitkinin tepesine kadar damarlara oyulmuş bir şekilde hafif bir yeşil ışık çıkar ortaya. Ve evinizi karanlıkta aydınlatır.

Minik Piknik Masası

Küçük hayvan dostları için bir adam ufak bir piknik masası hazırlamış. Üstelik masaya dostları için ikramlar da yerleştirmiş. Bu ufacık masada ufak canlıların piknik yaptığı fotoğraflar internette paylaşılır paylaşılmaz sosyal medyada hızla yayıldı.

Her Tavuk Sahibinin Kullanması Gereken El Örmesi Yumurta Önlükleri

Bahçenizde tavuk yetiştiriyorsanız ya da hırslı bir Paskalya yumurta avcısıysanız, kesinlikle bu yaratıcı önlüğe sahip olmalısınız. Farklı bölmeleriyle 19 yumurtayı güvenli ve geçici olarak tutabilirsiniz. Ayrıca, bu önlüklerin 8 yumurtayı tutma kapasiteli bir çocuk versiyonu bile var!

Seyahatlerin İçin Portatif Tuvalet

Issız bir yerde bile olsak halletmemiz gereken bazı ihtiyaçlarımız vardır ve tuvalette onlardan biri. Merak etmeyin, yalnıza bu portatif tuvaleti tekerleğinize tutturarak tuvalet sorununu çözebilirsiniz.

Balıkçılar İçin Çadırlı Platform Raptor Platform XL

Raptor Platform XL hem doğada geceleyim, çadırda kalayım hem de balık tutma zevkimden ödün vermeyeyim diyenlerin fazlasıyla ilgisini çekecek cinsten bir platform.

Bu Yeni Tasarım Şişme Yatak Tam Size Göre

AirBedz adı verilen bir şirketin özel olarak tasarladığı 30 santimetre kalınlığında olan bu şişme yatak ile gittiğiniz her yerde pickup aracınızın arkasında konforu tadabilirsiniz. 

Kampçıları Sevindirecek Buluş

Kamp yapmak gittikçe büyüyen popüler bir aktivite oldu. Dinlenmenin en iyi yollarından birisidir kamp. 

Karavan yoksa arka koltuk yatak oluyor

Gezmeyi çok seviyorsunuz ama bütçeniz elverişli değil ve bir arabanız var veya araba kiraladınız. İşte bu gibi durumlar için süper bir çözüm şişme bir yatak ile arabanızın arka koltuğunda uyuyabilirsiniz. Sizin için konfor değil gezmek önemliyse bu fikir çok hoşunuza gidecek. 

Asya Süpermarketleri Plastik Yerine Yaprak Kullanmaya Başladı

Plastik tüketimini azaltmak ve insanları şu anda karşı karşıya olduğumuz çevresel ve küresel değişimler ve problemler konusunda eğitmek günümüz toplumundaki ana hedeflerden biri olmalıdır. Birçoğumuz geri dönüşüm yoluyla plastik kullanımının zararlarının minimuma indirilebileceğine inanıyor ama ne yazık ki geri dönüşüm tek başına yeterli değil. 2013 yılında yalnızca ABD’de 254 milyon ton çöp üretildi ve yalnızca% 30’u geri dönüştürüldü. Geriye kalan atıkların doğada kendi kendine yok olması yaklaşık 1000 yıl sürecek. Tabii bu süre boyunca atıklar zehirli gazlar üretecek, birçok canlının ölümüne sebep olacak ve toprağı zehirleyecek.

SUV’nizin Bagajına Monte Edebileceğiniz Devasa Çadır

Diğer türlerinden çok daha farklı olan bu çadır, kurulumu yapılırken herhangi bir direğe ihtiyaç olmaması sebebiyle çok kolay bir kurulum sağlıyor. 

Kendi Kendini Sulayan Şirin Dinozor Saksılar

Eğer bitkilerinizi canlı tutmakta zorlanıyorsanız, bu kendi kendini sulayan saksılar tam da size göre. Suyu otomatik olarak enjekte eden sistemleri ile bu ürünler herhangi bir yardım olmadan bitkilerinizi sağlıklı ve canlı tutacaklar. Ayrıca eğlenceli tasarımları ve çeşitli bitki versiyonlarıyla onları nereye koyarsanız koyun eğlenceli atmosfer yaratacaklar!